trzh-TWenfrderu

Cam İşleme Üretim Hatları

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Rodaj Makinaları Kalınlıklarına göre değişik ebat ve açılarda hazırlanabilen çıtalar, nem alıcılar doldurulduktan sonra klipslenir ve bu klipsler çıtaları birleştirme görevini üstlenir.

CNC Alfa Makinası Teknik resime göre, CNC makinelerde, otomatik olarak delme, rodaj ve kesim işlemleri yapılmaktadır. Ardıç Cam tesislerinde, cam kapılar, lavabo tezgahları, şekilli masa camları, bazı mobilya camları gibi dekoratif cam ürünlerinin işlenmesi CNC cam işleme makinelerinde gerçekleştirilmektedir.

Bizote Makinası Cam işleme süreçlerinin en önemli aşamalarından biri de camın bizote edilmesidir. Bizote işlemi mobilya dekorasyon alanlarında kullanılan cam ürünlerinin işlenmesinde gerçekleştirilmektedir. Bu işlemde; camın kenarı 900; camın ön köşesi ise istenilen açıda perdahlanılmaktadır. Tam otomatik bizote makinesi ortamında gerçekleştirilen bu işlemin ardından, rodaj sonrası matlaşan kesim yüzeyi ikinci bir işleme tabi tutularak parlatılmaktadır.

Cam Delik Delme Makinası ; Cam kapılar, cam paneller üzerindeki vida ve kulp deliklerinin delinmesi işlemi CNC tezgahlarda gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada, camlar farklı çaplardaki matkap uçlarıyla havşalı ve havşasız olarak delinmektedir. Özellikle, temperleme işlemine tabi tutulacak delikli cam levhalarda teknik prosedüre uyulmaktadır. Bu konuda camın kalınlığı, ebatları ve deliğin çapı dikkate alınarak, cam levhanın kenarları, köşeleri ve deliklerin birbirine göre konumları belirlenmektedir.

Ardıç Cam Sanayi ve Ticaret

Ardıç Cam Sanayi Ticaret Limited Şirketi 1992 yılında kurulmuş olup , artan üretim ve satış kapasitesinin yanı sıra sektördeki gelişmeleri de değerlendirerek flaot cam satışı ve ısıcam üretimine başlamıştır. 1995 yılından itibaren İstanbul Yolu

Ardıç Cam Sanayi Haberler

Ardıç Cam Sanayi Web Portallarının tümünü yeniliyor. Bu kapsamda Ardıç Cam, Ardıç Kimya ve Ardıç Kardeşler Siteleri ve diğer tüm Ardıç Cam'a ait olan domainlerde bulunan siteler 2018 yılında tümü ile yeni teknoloji ile tablet IOS ve Android uyumlu olarak güncellenecektir. Bu kapsamda yaşanacak kesintiler için şimdiden ziyaretçilerimizden özür dileriz.

Ardıç Cam Sanayi ve Ticaret

Ardıç Cam Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

İstanbul Yolu 40. Kilometre Kumpınar Köyü Mevki
Kahramankazan / Ankara / Türkiye

Tel: +90 312 814 36 30

Faks: +90 312 814 36 32

E-Mail: info@ardiccam.com.tr